Solární USB nabíječka 20W

 
  • 1 z 2

nabíjejte si mobilní telefon či powerbanku kdykoliv během dne

 

Dostupnost Skladem
1 690 Kč    
Kategorie Solární nabíječky a ostatní
 

Vysoce účinná 20W solární USB nabíječka

Novinka na trhu pro rok 2021. Rychlo nabíječka mobilních telefonů a všeho na USB zásuvku, jako třeba powerbanky, rádia apod. Díky vysoce účinnému solárnímu článku o výkonu 20W bude vaše elektronické zařízení dobíjeno stejnou rychlostí jako z domovní zásuvky, a to kdykoliv a kdekoliv.

Bez ohledu na roční období, vyrábějte si elektřinu každý den, buďte soběstační. Stačí jen trochu slunce, nemusí být ideální podmínky, aby k rychlému nabíjení docházelo. Pokud ale trochu toho sluníčka bude, vaše baterie bude rychle sílit. (Při špatných podmínkách (bez slunce) bude dobíjení pomalejší.)

Od solárního panelu, který je v hliníkovém rámu a v nerozbitném tvrzeném skle, vedou kabely a na konci nich je vodovzdorná USB zásuvka, do níž zapojíte svůj usb kabel, a ihned své zařízení nabíjíte. Solární regulátor se postará o to, aby napětí, jenž panel dává, bylo přeměněno pro potřeby USB nabíjení.

Solární panel, odolný a mrazuvzdorný, můžete mít i doma za oknem a vyrábět si energii každý den. Skvělá i tam, kde elektřina není – na loď, na chatu, na cesty.
Chataři nabíječku využívají hlavně v sezoně, kdy si panel dají na střechu a díky dlouhému kabelu si kdykoliv nabíjí telefon z interiéru či venku v obklopení klidné přírody.

Nabíječku můžete samozřejmě i jen tak položit či opřít, nebo i zavěsit na strom díky otvorům v rámu.
Možností využití jsou neomezené a radost z vlastní a bezplatné energie představuje cestu k nezávislosti.

Produkt obsahuje:

  • solární panel v hliníkovém rámu 50x36 cm, 2,5kg
  • solární regulátor
  • kabeláž 4 m
  • USB zásuvku

 
Využijte tak síly slunečních paprsků k výrobě své elektřiny kdykoliv a kdekoliv.