ROZDÁVÁME solární vysoce svítivé reflektory se senzorem pohybu a solární klíčenky. Nová soutěž, ve které každý měsíc rozdáme solární reflektor se 100 diodami a svítivými kličenky poháněnými solárním panýlkem, začne první den v říjnu.

Rozdáváme solární reflektory

Každý měsíc hrajeme o 4 produkty s dopravou zdarma

 

 

Od 1.10. 2019 spouštíme soutěž, ve které můžete získat vysoce svítivý solární reflektor se senzorem pohybu, který rozjasní prostor kolem vás každý den v roce, a to bez ohledu na roční období, nebo solární klíčenky, které budou vždy dobité.

Sluneční paprsky bude solární panel přeměňovat na energii, jež putuje do zabudovaného akumulátoru, a ten následně sepne 100 svítivých diod na reflektoru a 3 svítivé diody na klíčence. Reflektor má chytře diody i na bočních stranách pro ještě intenzivnější svit a soumrakový senzor zamezí, aby se světlo spínalo během dne, kdy je světla dostatek. Funguje tedy pouze za zhoršených světelných podmínek a při detekci pohybu. Vhodný k osvětlení cesty či jako bezpečnostní prvek.

 

 

Solární reflektor získá každý měsíc 1 uživatel, jenž v daném období (kalendářní měsíc) učinil objednávku na Solárníčko.cz, bez ohledu na její výši.
Klíčenky získávají měsíčně tři vylosovaní.

 

Do slosování se dostane kupující, který vyplní ve formuláři (níže) své jméno, email a číslo objednávky, která ho tímto opravňuje k účasti v soutěži. 

První týden každého měsíce se na této stránce zobrazí celá jména výherců, jež tyto vyplnili v objednávkovém formuláři.

Produkty budou bezplatně odeslány ČP do tři dnů od zveřejnění jména výherců. Ti budou zároveň o výhře informováni na emailovou adresu.

 

 

solární reflektor

 

 

 

solární klíčenka

 

 

 

 

 

 

 

 

Podmínky soutěže:

 

  1. Soutěž probíhá od 1. října 2019 až do odvolání. Účasnit se jí může každá osoba, jež učinila na serveru Solarnicko.cz objednávku, kterou si zároveň převzala, a vyplnila následně číslo objednávky do soutěžního formuláře.

  2. Objednávkové číslo (číslo předmětu při vytvoření objednávky) je podmínkou pro účast, a opravňuje tedy zařadit se úspěšně do slosování. Číslo objednávky musí být použito pouze v tom měsíci, kdy byla tato vytvořena.

  1. Výhrou je solární světelný reflektor s čidlem pohybu v hodnotě 590 Kč a solární klíčenky (199 Kč). Tyto budou na náklady provozovatele odeslány výherci Českou poštou do 3 dní od uveřejnění jména výherce na webových stránkách.

  1. Seznam výherců bude aktualizován na této stránce, která je veřejně dostupná, a může ji tak zhlédnout kdokoliv.

  2. Počet zadaných objednávek ve formuláři v daném měsíci není limitován. Dvě provedené objednávky = 2 odeslané formuláře, a zvýšení tak šance na vylosování.

  3. Výherce při odeslání formuláře souhlasí s tím, že provozovatel webu, Solarnicko.cz, v případě jeho vylosování zveřejní celé jeho jméno.

  4. Slosování probíhá vždy první týden po skončení měsíce, a to ze všech kupujících, kteří vyplnili soutěžní formulář v aktuálním měsíci, v němž vytvořili a převzali vytvořenou objednávku ze serveru www.Solarnicko.cz.

  5. Zadá-li kupující do formuláře více objednávek, zvýší tím šanci na vylosování, tento však nemůže získat v jednom měsíci dvě ceny, ač vylosován teoreticky dvakrát být může.

 

Soutěžní formulář

 

 

 

Listina výherců

 

 

 

Dotazy směřujte přes kontaktní formulář případně na tel 735 020 461