Solární reflektor

 
  • 1 z 3

posviťte si na cestu. Bezúdržbový solární reflektor se o vše postará

Dostupnost Skladem
359 Kč    
Kategorie Solární nabíječky a ostatní
 

Solární reflektor s čidlem pohybu

Pořiďte si bezúdržbový solární reflektor, který vám vždy osvětlí vaši cestu, abyste měli i ve tmě bez potřeby kabelů a elektroinstalace dostatek světla.

Solární reflektor se přes den nabíjí, panýlek, který je chytře umístěn pod potřebným úhlem, během dne bude energii uchovávat do kvalitní 3,7V baterie. Ve tmě poté soumrakový senzor reflektor aktivuje a o další práci se postará senzor pohybu, který po zaznamenání vaší chůze ve vzdálenosti 5 m rozsvítí jasných 20 led studené barvy.

Silné a úsporné led diody budou svítit ještě dalších 20-25 vteřin poté, co opustíte snímanou zónu. Budete-li se pohybovat v dosahu 5 metrů déle, reflektor samozřejmě bude svítit neustále, dokud neopustíte tento prostor.

Těmito šikovnými pomocníky si můžete osvětlit jakýkoliv venkovní prostor. Terasu, altán, cestičku či dřevník. Případně si jej můžete umístit i na plot, aby detekoval pohyb zvířete či cizí osoby. 
Pokud chcete, aby čidlo pohybu snímalo pouze lidský pohyb, je třeba reflektor instalovat do výšky alespoň 3 metrů nad zemí.

Solární panel vám vyrobí energii i v případě, kdy bude celý den zataženo. Nicméně v tomto případě se po několikátém rozsvícení za jednu noc bude snižovat jas diod.
Při trocha denního slunce panel dobije vyměnitelný akumulátor dostatečně na to, aby se vám reflektor během jedné noci zapnul plnou intenzitou více než 10x.

Parametry produktu:

  • 20 vysoce svítivých led
  • barva: studená bílá
  • nabíjecí akumulátor 3,7 V, 1200mAh
  • vypínač (pokud nechcete, aby přes noc reflektor fungoval)
  • krytí IP65 - odolný vodě a mrazu
  • rozměry: 125 x 100 x 50 mm


Dodáváno včetně montážního materiálu.