26.12.2020 - Milí zákazníci, děkujeme za přízeň v roce 2020 a budeme se na vás těšit v roce 2021, na jehož začátku budeme expedovat vaše objednávky vytvořené od 24.12.

Sleva na solární panely

 

Ještě lepší cena ke všem solárním panelům

Naším úsilím je nabízet špičkové solární panely za co nejlepší ceny. Např. výkonný 100W polykrystal německé výroby u nás seženete za 2 999 korun s 5letou zárukou na jakoukoliv vadu.

Vážíme si vaší důvěry v naše produkty, proto jsme se rozhodli ceny solárních panelů ještě o dalších 10 % snížit při koupi 2 a více kusů. Tato sleva se vztahuje vždy na druhý a další v pořadí solární panel. Akce se vztahuje na všechny produkty solárních panelů a solárních (auto)nabíječek (včetně solární žárovky).

Tato akce se vztahuje i na budoucí objednávky. Př: zakoupíte solární panel, po nějakém čase se rozhodnete ještě nějaký dokoupit, a právě na tento a další máte nárok na tuto slevu.

Díky nízkým cenám a nadto další slevě ve výši 10 % u nás seženete kvalitní solární panely za nejlepší ceny.

Jak o slevu požádat?

Při objednávce napište do poznámky "Sleva 10 % solární panel" a částka vám poté bude manuálně snížena, o čemž budete e-mailem či telefonicky brzy informován(a).
Slevu můžete uplatnit i při telefonické objednávce.

Zároveň platí, že na všechny solární panely máte u nás dopravu zdarma prostřednictvím našeho partnera DPD (platí při platbě předem) po celé ČR i Slovensku. A nemine vás ani dáreček, který automaticky přidáváme ke každé objednávce nad 1 000 Kč.

Kompletní nabídku solárních produktů si můžete prohlédnout v sekci "Vyhlížíme slunce".

 

Chcete se na cokoliv zeptat? Jsme k dispozici denně na 735 020 461