26.12.2020 - Milí zákazníci, děkujeme za přízeň v roce 2020 a budeme se na vás těšit v roce 2021, na jehož začátku budeme expedovat vaše objednávky vytvořené od 24.12.

Jak nakupovat

Můžete si vybrat z několika variant. Objednávku učinit online na webu, po telefonu na čísle 735 020 461 či po e-mailové domluvě.

Po obdržené platbě (či při platbě na dobírku) odesíláme běžně vaše zboží do 2 pracovních dnů, jedná-li se o skladové položky.

Nastane-li nějaký problém s expedicí, vždy vás budeme předem informovat.

Cena a doprava objednávek

Balíčky se posílají Českou poštou, DPD a GLS (po tel dohodě lze jiným přepravcem). Českou poštu užíváme při odesílání menších zásilek. DPD, GLS volíme pouze na převoz solárních panelů. 

Cena balíku je 79 Kč. V případě dobírky + 40 Kč. Osobní předání (Česká Lípa - Mladá Boleslav) je zdarma - vztahuje se na všechny produkty vystavené na webu. Při os. předání je vždy nutné se předem dohodnout. 
Rozvážka na této trase probíhá zpravidla jednou týdně.

Platba platební kartou je momentálně nemožná. Pouze bankovním převodem, dobírkou a hotově při osobním setkání.

Po expedici zásilky přijde kupujícímu email s trackovacím kódem balíku pro lepší přehled o vašem zboží. Objednávku můžete poté sledovat na stránkách našeho přepravce.

Poznámka k objednávce 

Máte-li vzkaz k objednávce, např. žádost o barvu nějakého výrobku, který je jinak zasílán v náhodné barevném provedení (led svítilny), zaklikněte tuto možnost v jednom z kroků objednávky a otevře se vám tak okýnko, do kterého napište svůj požadavek. poznamka_1

Dárek k objednávce

Každý, kdo nakoupí nad tisíc kč, včetně dopravy a dobírky, obdrží v balení dáreček navíc. 

Rádi vám dárek odešleme i v případě, že nebudete s něčím spokojeni, např. neobdržíte skladové zboží do tří dnů. Stačí napsat či zavolat. Jako omluvu odešleme překvapení, které potěší, samozřejmě s dopravou zdarma.