26.12.2020 - Milí zákazníci, děkujeme za přízeň v roce 2020 a budeme se na vás těšit v roce 2021, na jehož začátku budeme expedovat vaše objednávky vytvořené od 24.12.

Solární reflektor

 
  • 1 z 3

od teď uvidíte ve tmě stejně jako ve dne

Dostupnost Vyprodáno
499 Kč    
Kategorie Solární panely a příslušenství
 

Extra svítivý reflektor se 100 diodami

Špičkový solární reflektor vám přinese dostatek světla za zhoršených světelných podmínek, hlavně v noci, kdy je světlo nutné nejen k orientaci, ale i pro bezpečnost. 

Naprosto bezúdržbové a spolehlivé solární osvětlení, jež je dobíjeno solárním panelem, který je chytře umístěn nad reflektorem, a to pod ideálním sklonem, aby docházelo co nejefektivněji k dobíjení integrovaného akumulátoru, jenž je dobíjen každým dnem v roce.

Solární reflektor vám při detekci pohybu rozsvítí 100 vysoce svítivých diod. K tomu dojde, je-li pohyb detekován do 7 metrů od pohybového čidla (reflektoru). To funguje díky soumrakovému senzoru - světlo tedy spíná pouze při horších světelných podmínek (šero, noc).
Led diody jsou chytře umístěny i na boku reflektoru, aby byl osvícen co největší prostor. 
Automaticky zhasne po 20-25 vteřinách nečinnosti  (do 7 metrů není detekován pohyb). Pokud se tedy budete pohybovat ve snímaném poli déle, prostor budete mít osvícen neustále.

Vysoce svítivý reflektor s extra úspornými led vám poskytne dostatečné osvětlení požadovaného prostoru, jako jsou chodníky, cesty, garáže či zahrady. Skvělý např. na chatu v době vaší dlouhodobé nepřítomnosti jako ochrana před nezvanými hosty.

Technické parametry:

solární reflektor s panelem a integrovanou baterií
doba svícení: 8 hodin při plném nabití
kapacita akumulátoru: 2200 mAh
počet led (studená bílá): 100

rozměr produktu: 13 x 10 x 5 cm
tlačítkový vypínač pro dlouhodobější nečinnost

součástí je i montážní materiál