25.08.2020 - Namísto 165W setu dnešním dnem zařazujeme do nabídky solární set 180W dočasně za stejnou cenu. Druhá novinka, z důvodu vyprodání bílých držáku pro upevnění panelu nabízíme dočasně držáky v černém provedení.

Sleva na solární panely

 

Ještě lepší cena ke všem solárním panelům

Naším úsilím je nabízet špičkové solární panely za co nejlepší ceny. Např. výkonný 100W polykrystal německé výroby u nás seženete za 2 999 korun s 5letou zárukou na jakoukoliv vadu.

Vážíme si vaší důvěry v naše produkty, proto jsme se rozhodli ceny solárních panelů ještě o dalších 10 % snížit při koupi 2 a více kusů. Tato sleva se vztahuje vždy na druhý a další v pořadí solární panel. Akce se vztahuje na všechny produkty solárních panelů a solárních (auto)nabíječek (včetně solární žárovky).

Tato akce se vztahuje i na budoucí objednávky. Př: zakoupíte solární panel, po nějakém čase se rozhodnete ještě nějaký dokoupit, a právě na tento a další máte nárok na tuto slevu.

Díky nízkým cenám a nadto další slevě ve výši 10 % u nás seženete kvalitní solární panely za nejlepší ceny.

Jak o slevu požádat?

Při objednávce napište do poznámky "Sleva 10 % solární panel" a částka vám poté bude manuálně snížena, o čemž budete e-mailem či telefonicky brzy informován(a).
Slevu můžete uplatnit i při telefonické objednávce.

Zároveň platí, že na všechny solární panely máte u nás dopravu zdarma prostřednictvím našeho partnera DPD (platí při platbě předem) po celé ČR i Slovensku. A nemine vás ani dáreček, který automaticky přidáváme ke každé objednávce nad 1 000 Kč.

Kompletní nabídku solárních produktů si můžete prohlédnout v sekci "Vyhlížíme slunce".

 

Chcete se na cokoliv zeptat? Jsme k dispozici denně na 735 020 461